Porady online

Strona główna > Porady online

Porady online

Nasza Kancelaria udziela porad prawnych za pomocą dostępnego obok FORMULARZA PORAD ONLINE

Aby otrzymać poradę prawną online należy:

  1. Wypełnić poprawnie poniższy formularz, w tym opisać na czym polega problem i pomocy jakiego rodzaju Państwo oczekują (wszczęcie postępowania sądowego, zajęcie się sprawą na etapie postępowania przesądowego, jednorazowej porady itp.)
  2. Po otrzymaniu przez Naszą Kancelarię Państwa formularza, przeanalizujemy wstępnie problem i na podany przez Państwa adres mailowy prześlemy wycenę porady, spis dodatkowych informacji lub dokumentów jakie są potrzebne do udzielenia porady oraz czas jej udzielenia (standardowo jest to 48 godzin).
  3. Jeśli zaakceptują Państwo wycenę porady online wystarczy przekazać taką informację na adres mailowy z którego otrzymaliście Państwo wycenę, przesłać niezbędne informacje oraz dokumenty i oczekiwać na kontakt z naszej strony w celu uzupełnienia informacji (mailowy lub telefoniczny) lub poradę. W przypadku pytań możliwy jest kontakt telefoniczny pod nr +48 510 98 98 76.
  4. Porada zostanie Państwu przesłana mailem wraz z danymi do przelewu wynagrodzenia w terminie wskazanym w mailu. Zapłata za poradę następuje dopiero po udzieleniu porady.

Formularz porady online