O Kancelarii

Strona główna > O Kancelarii

Kancelaria adwokat Żanety Kiełbaski

Kancelaria adwokat Żanety Kiełbaski świadczy kompleksowe usługi dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych m.in. w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz prawa handlowego. Oferta Kancelarii skierowana jest do osób, które poszukują rzetelnej i profesjonalnej obsługi prawnej.

Adwokat Żaneta Kiełbaska ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Adwokat Kiełbaska świadczy kompleksowe usługi zarówno na rzecz osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Nieprzerwanie, od 2010 roku zdobywa doświadczenie zawodowe w zakresie usług prawniczych. Współpracowała z kancelariami adwokackimi oraz radcowskimi na terenie Poznania, a także spółkami Skarbu Państwa. Od 2015 roku jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Posługuje się językiem angielskim.

W swojej działalności adwokat Żaneta Kiełbaska kieruje się przede wszystkim dobrem Klienta i ochroną jego interesów, kładzie nacisk na dyskrecję, skuteczność oraz innowacyjność rozwiązań. Jako adwokat dokłada wszelkiej staranności, aby każda prowadzona przez nią sprawa uzyskała pozytywne zakończenie dla Klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego problemu adwokat Żaneta Kiełbaska zapewnia wysoką jakość świadczonych usług.

Adwokat Żaneta Kiełbaska świadczy usługi w języku polskim oraz angielskim zarówno w siedzibie swojej Kancelarii, w siedzibie Klienta, jak i za pośrednictwem elektronicznych środków porozumiewania na odległość.

Adwokat zobowiązany jest zachować w tajemnicy oraz zabezpieczyć przed ujawnieniem lub niepożądanym wykorzystaniem wszystko, o czym dowiedział się w związku z wykonywaniem obowiązków zawodowych. […] Obowiązek przestrzegania tajemnicy zawodowej jest nieograniczony w czasie. – §19 ust. 1 oraz 7 Kodeksu Etyki Adwokackiej

IMG_4538czb